Obsługa prawna

 

 

Profesjonalny kurs spawania MAG i TIG (woj. kujawsko-pomorskie)

Firma ,,Euro – Konsult” sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu organizowanym w ramach projektu „Profesjonalny kurs spawania MAG i TIG”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 8.1 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Budżet Państwa. Za realizację merytoryczną szkoleń odpowiada: Centrum Kształcenia Zawodowego „Kursal” w Nakle.

Projekt zakończony.

W ramach szkolenia nabędziecie Państwo kwalifikacje i uprawnienia niezbędne do wykonywania zawodu  - Spawacz w technologii MAG i TIG.

O PROJEKCIE:

Projekt „Profesjonalny kurs spawania MAG i TIG”  jest odpowiedzią  na istotny problem przedsiębiorstw branży budowlanej woj. kujawsko-pomorskiego jakim jest niedobór odpowiednio wykwalifikowanej i uprawnionej kadry do wykonywania zawodu Spawacza w technologii MAG i TIG. W/w kwalifikacje wykorzystywany są w przemyśle metalowym, branży budowlanej i konstrukcji stalowych zarówno w pracach specjalistycznych jak i podstawowych robotach konstrukcyjnych i stalowych. To przy obecnym i przewidywanym poziomie inwestycji budowlanych gwarantuje stałe zainteresowanie fachowcami z tej dziedziny.

INFORMACJE DLA ZAINTERESOWANYCH UDZIAŁEM:

1.  Udział w projekcie jest bezpłatny.

2.  W ramach szkolenia zapewniamy materiały szkoleniowe, wyżywienie oraz noclegi podczas zajęć praktycznych, zwrot kosztów podróży, ubezpieczenie uczestników.

3.  Szkolenie będzie realizowane w trybie weekendowym (od godzin popołudniowych w piątek do godzin popołudniowych w niedzielę).

4.  Zajęcia teoretyczne będą realizowane w 20-osobowych grupach. Zajęcia praktyczne przy użyciu 10 stanowisk szkoleniowych prowadzone będą w hali ćwiczeniowej.  Jednocześnie szkolonych będzie 20 osób (2 os. na stanowisko).

5.  Szkolenie zostanie zakończone Egzaminem Państwowym, który odbędzie się przed Komisją Egzaminacyjną powołaną przez Instytut Spawalnictwa.

 

KTO MOŻE ZOSTAĆ UCZESTNIKIEM PROJEKTU?

Grupę docelową w projekcie stanowią osoby zamieszkałe na terenie woj. kujawsko-pomorskiego, pracujące w małych i średnich przedsiębiorstwach oraz kadrą zarządzającą (powyżej 18 roku życia oraz z wyłączeniem osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą).

Ponadto w związku z wymogami formalnymi stawianymi przez Instytut Spawalnictwa kandydat przystępujący do egzaminu musi spełniać następujące warunki:

-         posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe,

-         przejść pozytywnie badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu spawacza.

 

ZASADY REKRUTACJI:     

Komisja rekrutacyjna powołana do pracy na potrzeby projektu, po sprawdzeniu spełniania przez potencjalnych kursantów podstawowych kryteriów uczestnictwa będzie preferowała osoby:

 

  • powyżej 45 roku życia (minimum 50% wszystkich uczestników),
  • zamieszkałe na obszarach wiejskich i w małych miastach (minimum 100% wszystkich uczestników),
  • będące pracownikami  małych i średnich przedsiębiorstwach oraz kadrą zarządzającą.

 

Definicja małych i średnich przedsiębiorstw do pobrania.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu zapraszamy do naszego biura w Bydgoszczy, bądź też prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem  52-327 84 85 (lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w celu potwierdzenia zamiaru skorzystania z naszej oferty. Informacja o liczbie chętnych pozwoli nam optymalnie zaplanować rozkład zajęć oraz ułatwi nam stworzenie grup. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkolenia.
 
Dokumenty do pobrania (należy podpisać odręcznie oraz wysłać pocztą lub dostarczyć osobiście wraz z kserokopią dowodu osobistego) :  

 

DO WZIĘCIA UDZIAŁU W SZKOLENIU ZACHĘCAMY  SZCZEGÓLNIE KOBIETY.
 
W celu otrzymania zwrotu kosztów dojazdu należy przedstawić bilety lub zaświadczenie od przewoźnika zgodne z poniższym wzorem:
 
  Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerem 52-327 84 85