Obsługa prawna

 

 
 

Profesjonalny pracownik branży budowlanej (woj. śląskie)

ImageFirma ,,Euro – Konsult” sp. z o.o. ma przyjemność zaprosić Państwa do uczestnictwa w bezpłatnym szkoleniu organizowanym w ramach projektu ,,Profesjonalny pracownik branży budowlanej”, finansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 6.1. Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz Budżet Państwa. Za realizację merytoryczną szkoleń odpowiada: Ośrodek Szkolenia Białecki.

W ramach szkolenia nabędziecie Państwo umiejętności i kwalifikacje niezbędne do wykonywania zawodu operatora koparko-ładowarki.

Projekt zakończony 30.09.2010 roku.

Szkolenie przeprowadzone będzie w Katowicach w dni powszednie w 18-sto osobowych grupach.

Szkolenie skierowane jest do pełnoletnich mieszkańców województwa śląskiego pozostających bez zatrudnienia (w tym osoby zarejestrowane w powiatowym urzędzie pracy jako bezrobotni lub poszukujący pracy). Preferowane będą osoby długotrwale bezrobotne - zarejestrowane jako bezrobotne przez okres conajmniej 12 miesięcy w ciągu ostatnich 2 lat oraz osoby powyżej 45 roku życia.

Ponadto w związku z wymaganiami formalnym stawianymi przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego (instytucja uprawniona do egzaminowania i wydawania uprawnień państwowych) kandydat przystępujący do egzaminu państwowego musi spełniać następujące warunki:

- mieć ukończone 18 lat,

- posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe,

- przejść pozytywnie badanie lekarskie o braku przeciwwskazań do wykonywania zawodu operatora koparko-ładowarki.

 W ramach szkolenia zapewniamy bezpłatny catering, materiały szkoleniowe, zwrot kosztów podróży oraz ubezpieczenie uczestników. Każdy uczestnik po zakończeniu szkolenia otrzyma stypendium szkoleniowe w wysokości 504 zł brutto.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu zapraszamy do naszego biura w Rudzie Śląskiej, bądź też prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 032-725 19 19 (lub drogą elektroniczną Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) w celu potwierdzenia zamiaru skorzystania z naszej oferty. Informacja o liczbie chętnych pozwoli nam optymalnie zaplanować rozkład zajęć oraz ułatwi nam stworzenie grup. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem szkolenia.

  Image

   Dokumenty do pobrania (formularz należy wypełnić, podpisać odręcznie oraz wysłać pocztąlub dostarczyć osobiście):

Image

W celu otrzymania zwrotu kosztów dojazdu należy przedstawić bilety przewoźnika lub zaświadczenie zgodne z poniższym wzorem:

Image

  Najbliższy termin kursu: 08.02.2010 - 23.03.2010. Zapisz się już dziś!!!

Zainteresowane osoby zapraszamy do naszego biura:

Euro-Konsult sp. z o.o. 

ul. Kłodnicka 91

41-706 Ruda Śląska

tel.  032-725 19 19